~~Форум Девочек Нового Века~~

Объявление

Нажимайте пожалуйста:
Время летит очень быстро! Привет гости! Регистрируйтесь!
Как вы нашли форум?
По рекламе.
Набрел(а) в поисковике.
Попросили.
Друг(подруга) человека с форума.

Результаты


Администрация: Блуммика Модераторы:Лейла,Natali Главные новости: Форум живет нормальной жизнью.
Здесь может быть ваше творчество.
Нас посетило: счетчик посещений С Днем Святого Валентина! Привет! Мы рады приветствовать тебя на нашем форуме! Здесь ты всегда найдёшь интересных и отзывчивых собеседниц и собеседников, полезные статьи.Существует wap версия форума и сайта.Сможешь поднять себе настроение посмотрев веселые картинки, почитав анекдоты и смешные рассказы, а так же поиграть в интересные игры и поучавствовать в конкурсах. Сможешь поделиться опытом или найдешь верные ответы на свои вопросы и мы надеемся, что ты вернёшься к нам ещё не раз!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ~~Форум Девочек Нового Века~~ » Пообщаемся » Букет квітів для чоловіка


Букет квітів для чоловіка

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Хлопці, а вам колись дарували квіти? У мого брата скоро визначна подія, одружується, у франковському рагсі, я пропоную мамі, подарувати брату букет, бо якось незрозуміло, чого тільки жінки у цей день мають отримувати квіти. Цікава думка чоловіків

0

2

М А в чому сенс? Чоловіки люблять алкоголь, цигарки, справжні чоловічі подарунки, то я вам пропоную ніжні квіточки залишити жінкам і не змішувати усе на світі, Бо ви вже зі своїми заморочками щодо статі, рівності прав жінок, просто їдете  з глузду

0

3

Чоловіче, у вас щось болить на цю тему, до чого тут статі і рівність? Я питаю про квіти на свято для чоловіка, бо квіти то не є тільки подарунок для жінок. Співакам, керівникам, політикам, та багатьом чоловікам дарують квіти і це є нормою

0

4

Девочка написал(а):

Хлопці, а вам колись дарували квіти? У мого брата скоро визначна подія, одружується, у франковському рагсі, я пропоную мамі, подарувати брату букет, бо якось незрозуміло, чого тільки жінки у цей день мають отримувати квіти. Цікава думка чоловіків

Я вам можу сказати, що коли ми подарували татові чоловічий букет https://kvitna.ua/collection/bouquets-for-men на його ювілей, то він був дуже здивований і усі друзям фото тих квітів відправив, бо букет виглядав дуже гармонійно, красиво декорований і що називається був чоловічим.
Мені здається, якщо ви подивитеся які варіанти є у цього магазину, то точно придбаєте брату букет, то я як жінка усі варіанти подарувала би, такі вони незвичайні. Є можливість доставки, то вам і не треба буде витрачати час перед весіллям, підвезли б свіженький до рагсу.
https://i.postimg.cc/ZYxXLtbP/2022-06-02-12-21-51.png

Отредактировано Хранительница (2022-06-02 10:25:53)

0

5

Будете в Киеве искать машины на заказ на свадьбу здесь позвоните. Это лучшее предложение для мужчин. Друзья рекомендовали...

Отредактировано tao8286 (2022-06-19 22:33:23)

0


Вы здесь » ~~Форум Девочек Нового Века~~ » Пообщаемся » Букет квітів для чоловіка