~~Форум Девочек Нового Века~~

Объявление

Нажимайте пожалуйста:
Время летит очень быстро! Привет гости! Регистрируйтесь!
Как вы нашли форум?
По рекламе.
Набрел(а) в поисковике.
Попросили.
Друг(подруга) человека с форума.

Результаты


Администрация: Блуммика Модераторы:Лейла,Natali Главные новости: Форум живет нормальной жизнью.
Здесь может быть ваше творчество.
Нас посетило: счетчик посещений С Днем Святого Валентина! Привет! Мы рады приветствовать тебя на нашем форуме! Здесь ты всегда найдёшь интересных и отзывчивых собеседниц и собеседников, полезные статьи.Существует wap версия форума и сайта.Сможешь поднять себе настроение посмотрев веселые картинки, почитав анекдоты и смешные рассказы, а так же поиграть в интересные игры и поучавствовать в конкурсах. Сможешь поделиться опытом или найдешь верные ответы на свои вопросы и мы надеемся, что ты вернёшься к нам ещё не раз!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ~~Форум Девочек Нового Века~~ » Пообщаемся » Потрібно купити чоботи Вінниці


Потрібно купити чоботи Вінниці

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Доброго вечора, ось приїхала як турист на пару днів погуляти Вінницею, у мене як на зло розірвалися чоботи. Хто знає, де у Вінниці можна купити, якісні жіночі шкіряні чоботи, за гарною ціною.

0

2

Я купував собі взуття на муніципальному ринку, там ви зможете знайти жіночі чоботи. Ну так якщо ринок виявиться від вас далеко, крокуйте тоді в торговий центр, який буде ближче до вас, перебирати вже не у вашому випадку.

0

3

Згодна, що я не зможу з рваними чоботами довго бігати магазинами, ось для цього я написала на форум. Але все одно мені хочеться купити хороші чоботи, щоби прослужили довго, не те що ці.

0

4

Девочка написал(а):

Доброго вечора, ось приїхала як турист на пару днів погуляти Вінницею, у мене як на зло розірвалися чоботи. Хто знає, де у Вінниці можна купити, якісні жіночі шкіряні чоботи, за гарною ціною.

Ви можете вибрати жіночі чоботи, вінницькому онлайн магазині взуття Vitto Rossi https://vittorossi.ua/vinnitsa/shop/zhe … uv/sapogi/ якість товарів висока, ціни якраз прийнятні. Чоботи з вищезгаданого магазину, будуть служити вам кілька сезонів, як втім і інше взуття, яке ви вирішите замовити.
Я свої чоботи купила минулої зими, зараз вони як нові. Шкіра м'яка, потертостей після тривалого використання немає, спаги добре проклеєні, не протікають у вологу погоду.
https://skr.sh/i/160123/Yfc4YpCX.jpg

Отредактировано Хранительница (2023-01-16 09:40:12)

0


Вы здесь » ~~Форум Девочек Нового Века~~ » Пообщаемся » Потрібно купити чоботи Вінниці